ЛІНГВІСТИЧНА МОДЕЛЬ КРИТЕРІЮ ПЕРЕВЕДЕННЯ РОЗПОДІЛЬНОЇ МЕРЕЖІ НА НАПРУГУ 20 КВ
Ключові слова:
розподільна електрична мережа, модель критерію переведення на напругу 20 кВ, пріоритет мережі, нечітка логікаАнотація
Розроблено модель критерію переведення розподільної мережі на напругу 20 кВ на основі аналізу параметрів стану розподільної мережі для проведення експрес аналізу пріоритету кожної з мереж ліцензіатів з метою визначення черговості їх фінансування. За основу синтезованої моделі критерію прийнято лінгвістичне визначення пріоритету переведення розподільної мережі на напругу 20 кВ шляхом математичного відтворення нечітким логічним контролером на основі бази знань міркувань експерта, представлених лінгвістичними предикатами.
Посилання
2. Підвищення енергоефективності роботи електричних мереж та зменшення втрат в розподільчих мережах 6(10) кВ шляхом переходу на більш високий клас напруги 20 кВ зі зміною конфігурації мережі та концептуальних підходів до автоматизації розподільчої мережі та систем обліку електричної енергії : Протокол наради № 45/4-16 від 18.07.2016, Київ [Електронний ресурс]. — Режим доступу : http://www.nerc.gov.ua/data/filearch//Pr_narada_pidvyschen_energoefektyvnosti __roboty_energomerezh_18.07.2016.pdf
3. Щерба А. А., Кирик В. В. Системи з нечіткою логікою регулювання електроенергетичних режимів / А. А. Щерба, В. В. Кирик. — К. : Лазурит—Поліграф, 2011. — 329 с
4. AHP method in prioritizing investments in transition of MV network to 20 kV, / T. Baricevic, A. Tunjic, E. Mihalek and K. Ugarkovic // Electricity Distribution — Part 1, 2009. CIRED 2009 : 20th International Conference and Exhibition on, Prague, Czech Republic, 2009. — P. 1—4.
##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 56
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, оскільки це сприяє продуктивним обмінам, а також швидшому і ширшому цитуванню опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).