СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ПРОГРАМНО-МОДЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС З ОЦІНКИ ЗАХИЩЕНОСТІ БОЙОВИХ МАШИН ЛЕГКОЇ КАТЕГОРІЇ ВАГИ ТА ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ ДЛЯ ПЛАНУВАННЯ БОЙОВИХ ДІЙ
Ключові слова:
бойові машини легкої категорії ваги, рівень броньового захисту, тактичні діаграми кулестійкості, засіб ураженняАнотація
Розглянуто результати аналізу втрат бойових машини легкої категорії ваги від різних засобів ураження, способи підвищення рівня захищеності машин цього класу, а також визначений порядок застосування спеціалізованого програмно-модельного комплексу, який базується на вдосконаленій методиці побудови тривимірних тактичних діаграм кулестійкості з урахуванням геометрії місцевості та бойових машин для вирішення тактичних задач.
Посилання
2. Зіркевич В. М. Методичний підхід до розрахунку інтегрального показника якості та формування вимог до значень технічних характеристик сучасної БМ ЛКВ // Труди академії. — К. : НАОУ. — 2004. — № 56. — С. 235 — 240.
3. Крижний A. В. Особливості застосування бойових машин легкої категорії ваги в сучасних збройних конфліктах / A. В. Крижний, B. М. Зіркевич // Наука і оборона. — 2005. — № 3. — С. 45—47.
4. Энциклопедия бронетехники. Гусеничные боевые машины / под ред. Г. Л. Холявского. — Минск : Харвест, 2001. — 654 с.
5. Бабакин А. Д. Танки и БМП горели в горах Дагестана / А. Д. Бабакин // Независимое военное обозрение. — 2004. — № 9. — С. 45 — 47.
6. Суворов С. В. Броня: как уменьшить потери / С. В. Суворов // Техника и вооружение. — 2004. — № 5. — С. 38 — 41.
7. Фролов К. В. Колёсные и гусеничные машины / К.В. Фролов. — М. : Машиностроение, 1997. — 687 с.
8. Чобиток В. А. Конструкция и расчёт танков и БМП : учебник / В. А. Чобиток ; Главное БТУ МО СССР. — М., 1984, 376 с.
9. Підвищення живучості механізованого підрозділу за рахунок застосування тривимірних тактичних діаграм / [О. Є. Шаталов, Б. П. Матузко, А. М. Андрієнко, В. В. Пашковський] // Військово-технічний збірник. — 2011. — Вип. 1 (4). — С. 112—115.
##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 74
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, оскільки це сприяє продуктивним обмінам, а також швидшому і ширшому цитуванню опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).