ОЦІНКА ІНФОРМАТИВНОСТІ ГРАФЕМ ТЕКСТУ
Ключові слова:
розпізнавання тексту, графеми мовиАнотація
Досліджено оцінку інформативності розпізнавання та розуміння текстового документу, виділено низку ефективних ознак та характеристик графем української мови, запропоновано технологію введення і оброблення текстових документів, що реалізує оптимальний розподіл процесу розпізнавання тексту між мікропроцесорним пристроєм введення і комп’ютером, вибрано критерій оцінки ефективності системи.Посилання
1. Биков М. М. Використання інтелектуальних методів в розпізнаванні символів / М. М. Биков, Д. Є. Балховський, Абдурахман Раїмі // Інформаційні технології та комп’ютерна інженерія. — 2007. — № 2(9) — С. 121—125.
2. Пиотровский Р. Г. Текст машина, человек / Р. Г. Пиотровский. — Ленинград : Наука, 1975. — 326 с.
2. Пиотровский Р. Г. Текст машина, человек / Р. Г. Пиотровский. — Ленинград : Наука, 1975. — 326 с.
##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 44
Переглядів анотації: 114
Опубліковано
2010-11-12
Як цитувати
[1]
М. М. Биков, Д. Є. Балховський, і В. В. Ковтун, «ОЦІНКА ІНФОРМАТИВНОСТІ ГРАФЕМ ТЕКСТУ», Вісник ВПІ, вип. 2, с. 95–98, Листоп. 2010.
Номер
Розділ
Інформаційні технології та комп'ютерна техніка
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, оскільки це сприяє продуктивним обмінам, а також швидшому і ширшому цитуванню опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).