Персоналізація мобільних телекомунікаційних засобів методом дистанційного розпізнавання BIK-коду
Ключові слова:
розпізнавання образів, ВІК-ключ, персоналізація, захист інформаціїАнотація
Розширення функціональності сучасних мобільних телефонів висуває нові вимоги до забезпечення безпеки інформації, що зберігається у цих засобах. На основі дистанційного розпізнавання фотографічного образу коду BIK-ключа запропоновано нові методи персоналізації стаціонарних і мобільних обчислювальних та телекомунікаційних пристроїв, які обладнані оптичним каналом реєстрації інформації. Ефективність описаних методів підтверджується результатами розпізнавання BIK-ключів, зчитаних камерами серійних мобільних телефонів і Web-камерами десктопів і ноутбуків.##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 47
Переглядів анотації: 100
Опубліковано
2010-11-12
Як цитувати
[1]
В. Ю. Корольов, В. В. Поліновський, і В. А. Герасименко, «Персоналізація мобільних телекомунікаційних засобів методом дистанційного розпізнавання BIK-коду», Вісник ВПІ, вип. 5, с. 137–142, Листоп. 2010.
Номер
Розділ
Радіоелектроніка та радіоелектронне апаратобудування
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, оскільки це сприяє продуктивним обмінам, а також швидшому і ширшому цитуванню опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).