Застосування таймерних методів для кодування аудіоданих у комп'ютерній телефонії
Ключові слова:
телекомунікаційні технології, інформаційна безпека, ідентифікаційний ключ бардаченка, кодування інформації, таймерні методиАнотація
Одним із провідних напрямків розвитку телекомунікаційних технологій є інформаційна безпека й формування служб і завдань комп'ютерної телефонії з підвищеною безпекою. Значно зменшити вартість інформаційного захисту й підвищити його ефективність дозволяє методологія, в основі якої лежить ідентифікаційний ключ Бардаченка (BIK). Pозглянуто розроблені алгоритми кодування інформації, засновані на BIK з використанням таймерних методів. Розроблені алгоритми показали на практиці ефективність використання таймерних методів кодування інформації, що дозволить абонентові комп'ютерної телефонії захистити дані від несанкціонованого доступу й розшифровування аудіоданих.##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 47
Переглядів анотації: 93
Опубліковано
2010-11-12
Як цитувати
[1]
В. Ф. Бардаченко і В. В. Поліновський, «Застосування таймерних методів для кодування аудіоданих у комп’ютерній телефонії», Вісник ВПІ, вип. 5, с. 109–112, Листоп. 2010.
Номер
Розділ
Радіоелектроніка та радіоелектронне апаратобудування
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, оскільки це сприяє продуктивним обмінам, а також швидшому і ширшому цитуванню опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).