Фосфатування поверхні сталей при вібраційній механохімічній обробці
Ключові слова:
поверхневий шар, фосфати, захисна плівка, сплав, метал, віброобробка, розчин, кислота, площа поверхні, мікрошорсткістьАнотація
Наведено результати досліджень впливу механічної і хімічної дії на величину потенціалу сірого чавуну СЧ-36-56 і сталей: 3, 45, 3Х13, Х18Н9 та 12Х18Н10Т; і характер пасивних плівок, що утворюються в динамічних умовах віброобробки, а також на якість поверхні і характер її мікрорельєфу.##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 69
Переглядів анотації: 96
Опубліковано
2010-11-12
Як цитувати
[1]
Л. О. Журавльова, Л. Г. Колодяжна, і М. І. Покінтелиця, «Фосфатування поверхні сталей при вібраційній механохімічній обробці», Вісник ВПІ, вип. 4, с. 89–91, Листоп. 2010.
Номер
Розділ
Машинобудування і транспорт
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, оскільки це сприяє продуктивним обмінам, а також швидшому і ширшому цитуванню опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).