ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ТЕХНОПРИРОДНИХ ГЕОСИСТЕМ РЕГІОНУ
Ключові слова:
екологічна безпека, здоров’я населення, екологічний моніторинг, інструментально-лабораторний контроль, природно-техногенні загрозиАнотація
Розглянуто просторово-часові методи регіональної системи моніторингу. Побудова системи комплексного моніторингу природного стану, а також ренатуралізаційних та деградаційних трансформацій екосистем на основі кореляційного синтезу даних дистанційного зондування є результатами наземних лабораторно-польових вимірювань і перевірки адекватності розроблених методів і моделей. Модель оцінювання впливу екологічного стану навколишнього середовища на здоров’я населення є завершенням моніторингових досліджень і прийняттям управлінських рішень щодо оптимізації заходів для поліпшення медико-екологічних умов.
Посилання
2. Красовський Г. Я. Інформаційні системи тематичної обробки геоданих в завданнях моніторингу довкілля і природних ресурсів на регіональному рівні / Красовський Г. Я., Трофимчук О. М. // Можливості супутникових технологій і сприянні вирішення проблем Харківщини : матеріали наради. — Харків, 2009. — С. 65—68.
3. Триснюк В. М. Екологія Гусятинського району / В. М. Триснюк. — Тернопіль : Тернограф, 2004. — 219 с.
##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 112
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, оскільки це сприяє продуктивним обмінам, а також швидшому і ширшому цитуванню опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).