ТЕХНОЛОГІЧНІ МЕТОДИ ПІДВИЩЕННЯ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ КОМПОЗИЦІЙНИХ ПІДШИПНИКІВ КОВЗАННЯ НА ОСНОВІ МІДІ ДЛЯ ПОЛІГРАФІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ
Ключові слова:
технологічні режими, композиційний матеріал на основі міді, тверда змащувальна речовина, підшипники ковзання, поліграфічне обладнанняАнотація
Запропоновано нові технологічні режими виготовлення композиційних підшипників ковзання з матеріалів на основі міді з домішками твердого мастила, які включають в себе підготовку вихідної сировини з оптимізацією складів матеріалів, змішування, пресування та спікання. Розроблені технологічні режими забезпечують формування структури, яка забезпечує високий рівень експлуатаційних властивостей підшипників ковзання, що призначені для роботи у вузлах тертя поліграфічного обладнання.
Посилання
2. Білоцький О. В. Рентгеноструктурний аналіз сплавів: атлас рентгенограм / О. В. Білоцький. — К. : НТУУ «Київський політехнічний інститут», 2014. — 50 с.
3. Зозуля В. Д. Смазки для спеченных самосмазывающихся подшипников / В. Д. Зозуля. — К. : Наукова думка, 1976. — 191 с.
4. Роїк Т. А. Композиційні підшипникові матеріали для підвищених умов експлуатації : моногр. / Т. А. Роїк,
П. О. Киричок, А. П. Гавриш. — К. : НТУУ «Київський політехнічний інститут», 2007. — 404 с.
5. Патент України № 40139 МПК(2009), C22C9/02, С22С9/00, С22С1/00, С22С1/04, С22С1/05 Антифрикційний композиційний матеріал / Т. А. Роїк, А. П. Гавриш, О. А. Гавриш, В. В. Холявко, Ю. Ю. Віцюк, О. О. Мельник ; опубл. 25.03.2009, Бюл. № 6.
6. Роїк Т. А. Антифрикційні матеріали для вузлів тертя високошвидкісного поліграфічного обладнання / Т. А. Роїк, П. О. Киричок, А. П. Гавриш, О. А. Гавриш // Технологія і техніка друкарства. — 2007. — № 1—2. — С. 65—73.
##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 102
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, оскільки це сприяє продуктивним обмінам, а також швидшому і ширшому цитуванню опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).