РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО МОДУЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ОБРОБКИ ДАНИХ ДЛЯ ПОСТАВОК МЕДИЧНИХ ТОВАРІВ

  • І. В. Варчук Вінницький національний технічний університет
  • О. Л. Мельник Вінницький національний технічний університет
Ключові слова: настільний додаток, програмний модуль, медичні товари, обробка даних, інформаційна аналітична система, управління робочими процесами сфери послуг

Анотація

Сьогодні особливої актуальності набуває питання автоматизації управління та моніторингу робочих процесів не тільки на станціях технічного обслуговування, а й на підприємствах в цілому. Спеціалізовані інформаційні системи або програмні модулі дозволяють заощаджувати час на монотонній роботі, аналізі процесів, контролювати задані цільові показники та автоматично формувати рекомендації. Розглянуті шляхи вирішення цих питань у галузі автоматизації обробки даних для поставок медичних товарів з використанням спеціалізованого програмного модуля. Проведено аналіз аналогів, який визначив основні недоліки наявних рішень, які потребують усунення. Метою дослідження є розширення функціональних можливостей медичних поставок та полегшення пошуку інформації про товар, постачальника, склад тощо. Для досягнення поставленої мети розроблено комплекс моделей системи в UML-нотації, структуру базу даних для оптимального подання усієї інформації предметної області та алгоритми оброблення цих даних. Запропоновані моделі та алгоритми реалізовані у програмному модулі автоматизації обробки даних для поставок медичних товарів. Клієнтська частина має зручний та зрозумілий інтерфейс для швидкої взаємодії користувача з системою та її базою даних в режимі реального часу. Система розроблена у вигляді desktop application (настільного додатку), написаного мовою C# з використанням об’єктно-орієнтованого програмування. Дані модуля зберігаються в базі даних MS SQL. Програмний модуль містить форми для керування відповідними операціями з використанням бази даних, а саме: форму авторизації, форму головного вікна, що відображує список замовлених поставок, форми інформації про склади, постачальників, товари, в яких містяться контролери для роботи з різними операціями в базі даних, та безпосередньо форму для оформлення поставки. Тестуючи програмний продукт, визначено переваги, що дозволять йому вийти на ринок та бути конкурентоспроможним: створено простий та зрозумілий інтерфейс; автоматизовано прямий зв’язок постачальників та замовників; реалізовано кілька типів користувачів у системі.

Біографії авторів

І. В. Варчук, Вінницький національний технічний університет

канд. техн. наук, доцент кафедри системного аналізу, комп’ютерного моніторингу та інженерної графіки

О. Л. Мельник, Вінницький національний технічний університет

студент факультету комп’ютерних систем і автоматики

Посилання

Топ-5 программ для аптек. [Электронный ресурс]. Режим доступа: http://all-biz.net/ самые-лучшие-программы-для-аптек-сравнительный-анализ.html .

K. Sommer, N. O. Friedrich, S. Bietz, M. Hilbig, T. Inhester, and M. Matthias Rarey, “UNICON: A Powerful and Easy-to-Use Compound Library Converter,” Journal of Chemical Information and Modelling, no. 56, pp. 1105-1111, 2016.

M. Sud, “Maya Chem Tools: An Open Source Package for Computational Drug Discovery,” Journal of Chemical Information and Modelling, no. 56 (12), pp. 2292-2297, 2016. https://doi.org/: 10.1021/acs.jcim.6b00505.

Бази даних та інформаційні системи. [Електронний ресурс]. Режим доступу: http://oracle.com.edgesuite.net/timeline/java/ .

О. Л. Мельник та І. В. Варчук «Програмний модуль автоматизації обробки даних для поставок медичних товарів» на XLVIII Науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету (2019), Вінниця, 2019. [Електронний ресурс]. Режим доступу: https://conferences.vntu.edu.ua/index.php/allvntu/index/pages/view/zbirn2019 .

Переглядів анотації: 49 Завантажень PDF: 43
Опубліковано
2019-08-01
Як цитувати
[1]
І. Варчук і О. Мельник, РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО МОДУЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ОБРОБКИ ДАНИХ ДЛЯ ПОСТАВОК МЕДИЧНИХ ТОВАРІВ, Вісник Вінницького політехнічного інституту, № 3, с. 59-66, Сер 2019.
Номер
Розділ
Інформаційні технології та комп'ютерна техніка

Завантаження

Данные скачивания пока не доступны.