ОПТИМАЛЬНА ЗА КРИТЕРІЄМ МІНІМУМУ ЕНЕРГІЇ ПРИСКОРЕННЯ СИСТЕМА ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ ПОЛОЖЕННЯМ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА
Ключові слова:
оптимізація, критерій мінімуму енергії прискорення, асинхронний електропривод, система регулювання положенняАнотація
Запропоновано метод оптимізації алгоритму керування положенням векторно-керованого асинхронного електропривода на основі концепції зворотних задач динаміки в поєднанні з мінімізацією локальних функціоналів миттєвих значень енергій, що дозволило отримати високу динамічну точність відпрацювання заданої траєкторії під час дії параметричних збурень у вигляді збільшення електричного опору обмотки ротора та сумарного моменту інерції.
Посилання
2. Крутько П. Д. Обратные задачи динамики в теории автоматического управления : цикл лекций ; учеб. пособие для вузов. / П. Д. Крутько. — М. : Машиностроение, 2004 — 576 с. — ISBN 5-217-03215-4.
3. Островерхов М. Я. Оптимізація електромеханічних систем на основі концепції зворотних задач динаміки у поєднанні з мінімізацією локальних функціоналів миттєвих значень енергій / М. Я. Островерхов, М. П. Бурик // Вісник Вінницького політехнічного інституту. — 2012. — № 2. — С. 143—147. — ISSN 1997-9266.
4. Островерхов М. Я. Керування електромеханічними системами на основі мінімізації локальних функціоналів мит-тєвих значень енергій / М. Я. Островерхов, М. П. Бурик // Електромеханічні і енергозберігаючі системи. — 2013. —
Вип. 1/2013(21). — C. 40—47. — ISSN 2074-9937.
##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 65
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, оскільки це сприяє продуктивним обмінам, а також швидшому і ширшому цитуванню опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).