РОЗРОБКА СТРУКТУРИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСОБИСТОГО ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТУ
DOI:
https://doi.org/10.31649/1997-9266-2021-154-1-70-76Ключові слова:
особистий тайм-менеджмент, стартап, соціальне опитування, структура, топологіяАнотація
Запропоновано структуру інформаційної технології організації особистого тайм-менеджменту на основі соціологічних опитувань. Робота розглядається як стартап ідея. Продемонстровано чотири етапи за допомогою яких стартап з ідеї перетворюється в стабільну компанію: «Виявлення споживачів», «Верифікація споживачів», «Залучення споживачів», «Створення компанії». Для досягнення успіху проекту проведено аналіз ринку та можливих ризиків. Основну увагу зосереджено на опитуванні, як одним з найточніших методів оперативного аналізу ринку. Проведено огляд 2 основних актуальних опитувань стосовно управління часом: «Як ми організовуємо свій робочий день і тиждень» та «Тайм-менеджмент в організації навчальної діяльності студентів закладів вищої освіти». Продемонстровано результати досліджень: коли найкраща продуктивність впродовж дня; а також в які дні тижня планується найвідповідальніша робота. На основі опитувань визначено проблемні аспекти тематики: планомірність, цілеспрямованість, наполегливість, фіксація на цілі, самоорганізація, орієн тація на сьогодення. На основі виділених проблемних аспектів та нових ідей проведено власне опитування, що підтвердило гіпотези, сформульовані перед опитуванням, підтвердило ідеї та надало можливість виділити нові знання, які покладено в основу функціональних частин сервісу — модулів. Виконано дослідження цільової аудиторії розроблюваної системи. Наведено стислий опис кожного компонента та показано взаємозв’язки між ними. Основні блоки: авторизація, меню, планування подій, цілеспрямованість, прогнозування, психологія, мотивація, інтеграція, комунікації, кросплатформеність. Продемонстровано, що вузловим компонентом є блок «Меню». Модулі об’єднано в загальну структуру інформаційної технології організації особистого тайм-менеджменту на основі топології «зірка».
Посилання
Kevin Sun, In and Around Language: “What’s Up with "Startup"? The Harvard Crimson, 2011. [Electronic resource]. Available: https://www.thecrimson.com/article/2011/11/17/startup-language-idea/ .
Т. М. Закусило, і А. А. Яровий, Реалізація інтелектуальної системи тайм-менеджменту як start-up. Вінниця, Україна: ВНТУ, 2017.
Б. Нановський, Б. Паламарчук, і І. Пеєр, Стартап — це процес, який ідею перетворює на успішний бізнес. [Електронний ресурс]. Режим доступу: https://kpi.ua/peyer .
Т. Пашкіна, Тайм-менеджмент: помилки і традиції ООО. Издательский дом «МЕДИА-ДК», 2017. [Електронний ресурс]. Режим доступу: https://biz.nv.ua/ukr/experts/majmi-menedzhment-pomilki-i-traditsiji-1792428.html .
В. В. Яценко, Тайм-менеджмент в організації навчальної діяльності студентів закладів вищої освіти, 2018. [Електронний ресурс]. Режим доступу: https://periodicals.karazin.ua/pedagogy/article/view/10688 .
C. Von Hoffman, “Getting organized”, Taking control of your time, pp.45-53, 2005.
A. L. Adeojo, Effective time management for high performance in an organization. Seinajoki University of Applied Sciences, 2012.
##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 219
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, так як це може привести до продуктивних обмінів, а також скорішого і ширшого цитування опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).