Ергодинамічний підхід до оцінки залишкової працездатності
Ключові слова:
ергодинамічний підхід, пошкоджуваність деталей, твердість, залишкова працездатністьАнотація
Розглянуто ергодинамічний підхід до оцінки пошкоджуваності зміцнених деталей за їх твердістю. Отримано залежності, які описують зміну твердості в мікрооб'ємах, що накопичують утомні пошкодження. Встановлено можливість прогнозування втомної довговічності за результатами вимірювання твердості із використанням величини критичної твердості матеріалів і її залежності від вихідного значення. При цьому вважається, що відповідальними за втомне руйнування є мікрооб'єми з мінімальним значенням мікротвердості.##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 38
Переглядів анотації: 129
Опубліковано
2010-11-12
Як цитувати
[1]
В. Г. Байло, В. М. Михалевич, і Н. О. Петраковська, «Ергодинамічний підхід до оцінки залишкової працездатності», Вісник ВПІ, вип. 1, с. 81–86, Листоп. 2010.
Номер
Розділ
Машинобудування і транспорт
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, оскільки це сприяє продуктивним обмінам, а також швидшому і ширшому цитуванню опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).