АНАЛІЗ ЦІЛЬОВИХ ФУНКЦІЙ СИМЕТРУВАННЯ НАВАНТАЖЕНЬ ЗА БАГАТОКРАТНОЇ НЕСИМЕТРІЇ
Ключові слова:
несиметрія, симетрування, навантаження, струм прямої та зворотної послідовності, напруга прямої та зворотної послідовностіАнотація
Проведено аналіз, який дозволяє за багатократної несиметрії в розподільних мережах енергопостачальних компаній в якості критерію симетрування навантажень використовувати мінімум суми квадратів діючих значень напруг зворотної послідовності в усіх вузлах мережі або мінімум втрат активної потужності, що зумовлені струмами зворотної послідовності.Посилання
1. Григорьев А. С. Частичная компенсация токов обратной последовательности в трефазных цкпях с несимметрич-ными загрузками : дис. на соиск. науч. степени канд. техн. наук : спец. 05.09.05 «Теоретические основы электротехники» / А. С. Григорьев. — К. : ИЭД АН УССР, 1982. — 207 с.
2. Кузнецов В. Г. Компенсация реактивной мощности в электрических сетях с несимметричными нагрузками / В. Г. Кузнецов // Электричество. — 1983. — № 2. — С. 64—67.
2. Кузнецов В. Г. Компенсация реактивной мощности в электрических сетях с несимметричными нагрузками / В. Г. Кузнецов // Электричество. — 1983. — № 2. — С. 64—67.
##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 48
Переглядів анотації: 142
Опубліковано
2010-11-12
Як цитувати
[1]
М. Й. Бурбело і М. В. Кузьменко, «АНАЛІЗ ЦІЛЬОВИХ ФУНКЦІЙ СИМЕТРУВАННЯ НАВАНТАЖЕНЬ ЗА БАГАТОКРАТНОЇ НЕСИМЕТРІЇ», Вісник ВПІ, вип. 6, с. 43–47, Листоп. 2010.
Номер
Розділ
Енергетика та електротехніка
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, оскільки це сприяє продуктивним обмінам, а також швидшому і ширшому цитуванню опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).