Фізичне моделювання та експериментальні дослідження моделі металевого одношарового циліндричного стержневого покриття

  • О. І. Сіянов
Ключові слова: металеве одношарове циліндричне стержневе покриття, підкріплення затяжками і горизонтальними фермами, фізичне моделювання, експериментальні дослідження, напружено-деформований стан

Анотація

На спроектованій і виготовленій безрозпірній моделі металевого одношарового циліндричного стержневого покриття за допомогою спеціально сконструйованих просторових П-подібних рам проведено серійні випробування трьох експериментальних систем на дію повного і однобічного зовнішнього навантаження. За результатами проведених досліджень підтверджено ефективність запропонованих автором конструкцій покриттів з затяжками та з горизонтальними фермами, що проявляється у зниженні напружень в елементах і зменшенні переміщень вузлів. Встановлено закономірності напружено-деформованого стану покриття в залежності від конструктивної форми і схеми навантаження.
Переглядів анотації: 37 Завантажень PDF: 4
Опубліковано
2010-11-12
Як цитувати
[1]
О. І. Сіянов, Фізичне моделювання та експериментальні дослідження моделі металевого одношарового циліндричного стержневого покриття, Вісник Вінницького політехнічного інституту, № 1, с. 12-22, Лис 2010.
Номер
Розділ
Будівництво

Завантаження

Данные скачивания пока не доступны.