Розробка підсистеми реєстрації та попередньої обробки даних контролю шкідливих викидів
Ключові слова:
параметри викидів, забруднюючі речовини, місце контролю, газопиловий потік, швидкість та об'ємна витрата, паспорт пробАнотація
Розглядаються питання створення пакета комп'ютерних програм для автоматизації процесу визначення параметрів викидів безпосередньо на місці контролю. Наведено результати порівняльного аналізу мобільних засобів обчислювальної техніки за встановленими критеріями. Розроблене програмне забезпечення здійснює розрахунки результатів вимірювань швидкості, об'ємної витрати газопилового потоку, об'ємної витрати при відборі проб речовин у вигляді суспендованих твердих частинок та розрахунки даних з паспорта проб протоколу вимірювання вмісту забруднюючих речовин у викидах паливовикористовуючого обладнання. До кінця 2006 року планується впровадження розробленого програмного забезпечення в усіх регіональних держекоінспекціях України у складі підсистеми "Викиди" АСУ "ЕкоІнспектор".##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 47
Переглядів анотації: 331
Опубліковано
2010-11-12
Як цитувати
[1]
В. Б. Мокін, Г. В. Горячев, Д. І. Катєльніков, С. О. Жуков, і І. А. Моргун, «Розробка підсистеми реєстрації та попередньої обробки даних контролю шкідливих викидів», Вісник ВПІ, вип. 5, с. 124–127, Листоп. 2010.
Номер
Розділ
Інформаційні технології та комп'ютерна техніка
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, оскільки це сприяє продуктивним обмінам, а також швидшому і ширшому цитуванню опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).