Розробка підсистеми "Викиди" автоматизованої системи контролю Держекоінспекції Мінприроди України
Ключові слова:
автоматизована система контролю, параметри викидів, забруднюючі речовини, газопиловий потік, швидкість та об'ємна витрата, акт відбору проб, паспорт проб, протокол виконання вимірювань, паливовикористовуюче обладнанняАнотація
Робота присвячена розробці підсистеми "Викиди" АСУ "ЕкоІнспектор", яка є засобом автоматизації роботи екоінспекторів при проведенні хіміко-аналітичного контролю стаціонарних джерел викидів усіх галузей виробництва та передбачає чітке дотримання усіх офіційно прийнятих нормативно-правових документів, а також при проведенні необхідних розрахунків за методиками виконання вимірювань викидів забруднюючих речовин. Реалізовано допоміжні модулі підсистеми "Викиди", які дозволяють виконувати рутинні розрахунки, які супроводжують відбір проб в "польових" умовах. Створене забезпечення дозволить підвищити оперативність збирання та обробки даних контролю викидів в Україні, а також покращить коректність звітності та її відповідність вимогам, що діють в Україні. З часом це дозволить сформувати єдину базу даних про викиди для аналізу і прогнозу їх динаміки.##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 85
Переглядів анотації: 266
Опубліковано
2010-11-12
Як цитувати
[1]
Ю. Л. Зіскінд, В. Б. Мокін, М. П. Боцула, і Г. В. Горячев, «Розробка підсистеми "Викиди" автоматизованої системи контролю Держекоінспекції Мінприроди України», Вісник ВПІ, вип. 5, с. 132–135, Листоп. 2010.
Номер
Розділ
Інформаційні технології та комп'ютерна техніка
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, оскільки це сприяє продуктивним обмінам, а також швидшому і ширшому цитуванню опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).