Моделювання фондового ринку із застосуванням теорії рефлексивності Дж. Сороса: особливості та перспективи
Ключові слова:
фондовий ринок, теорія рефлексивності, моделювання, перспективаАнотація
Досліджуються рефлексивні процеси на фондовому ринку. Розглядаються теоретичні і практичні передумови їх виникнення і протікання. В основу роботи покладені розробки засновника теорії рефлексивності, відомого вченого і фінансиста, Джорджа Сороса. Зокрема, аналізується створена ним концепція рефлексивного взаємозв'язку між очікуваннями учасників, реакцією ринку та змінами його котирувань, а також ілюструється рефлексивна модель, що інтерпретує цикли підйомів і спадів на ринках цінних паперів. Крім того, дане дослідження розкриває подальші можливості моделювання ринкових ситуацій і прогнозування ціни фондових активів, виходячи з теорії рефлексивності##submission.downloads##
- 
								
	
							
		
	PDF
	
								
								Завантажень: 195
 
				Переглядів анотації: 241
			
    
			
			
						Опубліковано
																			2010-11-12
																	
				Як цитувати
[1]
І. Р. Квєтна і Р. Н. Квєтний, «Моделювання фондового ринку із застосуванням теорії рефлексивності Дж. Сороса: особливості та перспективи», Вісник ВПІ, вип. 6, с. 20–27, Листоп. 2010.
Номер
Розділ
								Економіка, менеджмент та екологія
							
						Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
 - Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
 - Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, оскільки це сприяє продуктивним обмінам, а також швидшому і ширшому цитуванню опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).