МОТИВАЦІЙНІ ФАКТОРИ, ЯКІ ВПЛИНУЛИ НА ВИБІР ВНТУ СТУДЕНТАМИ 2015 РОКУ ВСТУПУ
Ключові слова:
ВНЗ, ВНТУ, мотивація, навчальна діяльність, студентАнотація
Подано результати дослідження мотивації студентів ВНТУ під час вступної кампанії 2015 року. Визначено пріоритети додаткової підготовки перед вступом, частка часу, витраченого на підготовку, та цілеспрямованість на вступ до певного ВНЗ. Проаналізовано фактори, впливаючи на які університет матиме змогу активніше та ефективніше мотивувати молодь до отримання вищої освіти та спеціальності у ВНТУ.
Посилання
2. Танчин І. З. Соціологія : навч. посіб. / І. З. Танчин. — Львів, 2005. — 360 с.
3. CEDOS. Соціально-економічний портрет студентів: результати опитування [Електронний ресурс]. — Режим доступу : http://www.cedos.org.ua/uk/osvita/sotsialno-ekonomichnyi-portret-studentiv-rezultaty-opytuvannia .
4. Створюйте чудові форми. Збирайте й упорядковуйте різноманітні дані за допомогою Google Форм [Електронний ресурс]. — Режим доступу : https://www.google.com/іntl/uk_UA/forms/about/ .
5. Белзецький Р. С. Дослідження мотивації абітурієнтів вступу до ВНТУ [Електронний ресурс] / Р. С. Белзецький // Матеріали XLV науково-технічної конференції підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ–2016) 2—22 березня 2016 року. — Вінниця, ВНТУ, 2016 р. — Режим доступу : http://conferences.vntu.edu.ua/ іndex.php/all-іnіnv/all-іnіnv-2016/paper/vіew/1280/815 .
##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 80
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, оскільки це сприяє продуктивним обмінам, а також швидшому і ширшому цитуванню опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).