Динамічна зміна коефіцієнтів соціалізації та персоналізації методу рою часток під час розв’язання задачі про розподіл економічного навантаження
Анотація
Проаналізовано переваги застосування методу рою часток під час розв’язання задачі про розподіл економічного навантаження. Запропоновано метод динамічної зміни коефіцієнтів персоналізації та соціалізації методу рою часток, який забезпечує кращі результати у порівнянні із класичним методом рою часток.Посилання
1. Девятков В. Системи штучного інтелекту / Володимир Девятков. — М. : вид-во МГТ ім. Баумана, 2001. — 352 c. - ISBN 5-7038-1727-7.
2. Рассел Стюарт. Штучний інтелект. Сучасний підхід : пер. з англ. / Стюарт Рассел, Пітер Норівг. — М. : Вільямс,
2006. — 1408 с. — ISBN 5-8459-0887-6.
2. Рассел Стюарт. Штучний інтелект. Сучасний підхід : пер. з англ. / Стюарт Рассел, Пітер Норівг. — М. : Вільямс,
2006. — 1408 с. — ISBN 5-8459-0887-6.
##submission.downloads##
-
PDF
Завантажень: 32
Переглядів анотації: 125
Як цитувати
[1]
Ю. А. Бендерук, М. О. Гранік, і В. І. Месюра, «Динамічна зміна коефіцієнтів соціалізації та персоналізації методу рою часток під час розв’язання задачі про розподіл економічного навантаження», Вісник ВПІ, вип. 3, с. 96–98, Черв. 2013.
Номер
Розділ
Інформаційні технології та комп'ютерна техніка
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, згодні з такими умовами:
- Автори зберігають авторське право і надають журналу право першої публікації.
- Автори можуть укладати окремі, додаткові договірні угоди з неексклюзивного поширення опублікованої журналом версії статті (наприклад, розмістити її в інститутському репозиторії або опублікувати її в книзі), з визнанням її первісної публікації в цьому журналі.
- Авторам дозволяється і рекомендується розміщувати їхню роботу в Інтернеті (наприклад, в інституційних сховищах або на їхньому сайті) до і під час процесу подачі, оскільки це сприяє продуктивним обмінам, а також швидшому і ширшому цитуванню опублікованих робіт (див. вплив відкритого доступу).