ОБЧИСЛЮВАЛЬНИЙ МЕТОД ДЛЯ ІДЕНТИФІКАЦІЇ МОДЕЛЕЙ ОПТИМАЛЬНОГО РУХУ ВІД ЗУПИНКИ ДО ЗУПИНКИ ЗА ЗАДАНИЙ ЧАС ГІБРИДНОГО АВТОМОБІЛЯ З НЕПРАЦЮЮЧОЮ СИСТЕМОЮ ЕЛЕКТРОПРИВОДА

  • О. Б. Мокін Вінницький національний технічний університет
  • Б. І. Мокін Вінницький національний технічний університет
  • В. А. Лобатюк Вінницький національний технічний університет
Ключові слова: модель оптимального руху, гібридний автомобіль, двигун постійного струму, двигун внутрішнього згоряння

Анотація

Запропоновано обчислювальний метод для ідентифікації моделей оптимального руху за критерієм мінімуму витрат пального  від зупинки до зупинки за заданий час транспортного засобу з комбінованим приводом від двигуна внутрішнього згорання та від електричного двигуна постійного струму при вимкненій системі електропривода.

Біографії авторів

О. Б. Мокін, Вінницький національний технічний університет
д-р техн. наук, професор, завідувач кафедри відновлювальної енергетики та транспортних електричних систем і комплексів
Б. І. Мокін, Вінницький національний технічний університет
акад. НАПН України, д-р. техн. наук, професор, професор кафедри відновлювальної енергетики та транспортних електричних систем і комплексів
В. А. Лобатюк, Вінницький національний технічний університет
аспірант кафедри відновлювальної енергетики та транспортних електричних систем і комплексів

Посилання

1. Оптимізація руху гібридного автомобіля з непрацюючою системою електропривода / О. Б. Мокін, Б. І. Мокін, В. А. Лобатюк, О. П. Кубрак. [Електронний ресурс] // «Наукові праці Вінницького національного технічного університету». — 2015. — № 4. — Режим доступу : http://praci.vntu.edu.ua/index.php/praci.
2. Декомпозиція задачі оптимізації руху транспортного засобу з комбінованим приводом / О. Б. Мокін, Б. І. Мокін, В. А. Лобатюк, О. П. Кубрак [Електронний ресурс] // «Наукові праці Вінницького національного технічного університету». — 2015. — № 3. — Режим доступу : http://praci.vntu.edu.ua/index.php/praci.
Переглядів анотації: 350 Завантажень PDF: 104
Опубліковано
2016-02-01
Як цитувати
[1]
О. Мокін, Б. Мокін, і В. Лобатюк, ОБЧИСЛЮВАЛЬНИЙ МЕТОД ДЛЯ ІДЕНТИФІКАЦІЇ МОДЕЛЕЙ ОПТИМАЛЬНОГО РУХУ ВІД ЗУПИНКИ ДО ЗУПИНКИ ЗА ЗАДАНИЙ ЧАС ГІБРИДНОГО АВТОМОБІЛЯ З НЕПРАЦЮЮЧОЮ СИСТЕМОЮ ЕЛЕКТРОПРИВОДА, Вісник Вінницького політехнічного інституту, № 6, с. 43-51, Лют 2016.
Номер
Розділ
Енергетика та електротехніка

Завантаження

Данные скачивания пока не доступны.

Найчитабильні статті цього ж автора(ів)

1 2 3 > >>